Dzień kobiet z kabaretem A Jak!

zdjęcie: Dzień kobiet z kabaretem A Jak! / kupbilecik24.pl / Dzień kobiet z kabaretem A Jak!
kupbilecik24.pl / Dzień kobiet z kabaretem A Jak!
Zapraszamy 12 marca 2023 roku do Dom Kultury w Strzelnie, Strzelno, Gimnazjalna 26.
REKLAMA
data: 2023-03-12 18:00
miejsce: Dom Kultury w Strzelnie, Strzelno, Gimnazjalna 26
bilety: KUP BILET
 

Serdecznie zapraszamy na występ "Kabaretu A Jak!" z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w niedzielę, 12.03.2023 o godzinie 18:00, w Sali Widowiskowej Domu Kultury w Strzelnie!


"A Jak" funkcjonuje na polskiej scenie kabaretowej od 2015 roku - w jego skład wchodzą 3 panie: Karolina, Magda i Ada. Zaprezentują one program pt. "Matka jest tylko jedna". Spektakl pokazuje różne oblicza macierzyństwa, zaczynając od bycia młodą matką, a na byciu starą teściową kończąc. Zapewniamy, że każdy widz znajdzie tu coś dla siebie - Panie będą mogły pośmiać się z kobiecej natury, Panowie natomiast lepiej poznają sekrety tkwiące w meandrach umysłów kobiet!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Kabaret A JAK!
artyści:
Magda, Karolina, Maria i Ada
Kabaret A JAK! to to w pełni żeńska formacja kabaretowa z Krakowa. Powstała w roku 2015 i od tego czasu podróżuje po całej Polsce, bawiąc publiczność nietuzinkowym poczuciem humoru oraz muzyką na żywo. Na scenie połączenie czterech żywiołów: Magda, Karolina, Maria i Ada! Twórczość A JAK! jest doceniania na wszystkich przeglądach kabaretowych w kraju, gdzie formacja zdobywa liczne nagrody, w tym również najważniejsze dla kabaretu - Nagrody Publiczności. Kabaret A JAK! miał również okazję brać udział w realizacjach telewizyjnych dla Polsatu, TVP2, WP, ZOOM TV czy KINO POLSKA. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Janikowo
8.8°C
wschód słońca: 05:38
zachód słońca: 18:08
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Janikowie

kiedy
2023-04-21 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury w Barcinie,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-21 18:00
miejsce
Dom Kultury w Strzelnie, Strzelno,...
wstęp biletowany